Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie w celu uzyskiwania danych statystycznych dotyczących nawigacji naszych użytkowników i ulepszania naszych usług. Jeśli akceptujesz lub kontynuujesz przeglądanie, uznamy, że akceptujesz jego użycie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji tutaj (link do polityki ciasteczek).

Aktualności

Plan połączenia spółek

Plan połączenia spółek Onnera Poland Sp. z o.o. i Fagor Gastro Polska Sp. z o.o.
Zobacz więcej

Katalog i cennik 2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy katalog na 2024 marki ASBER.
Znajdą w nim Państwo całą gamę urządzeń gastronomicznych
NOWE Urządzenia chłodnicze
Zmywarki
Dystrybucja i ekspozycja
Sprzęt dynamiczny.
Zobacz więcej

Nowy Katalog 2019-2020

Wiosną 2019r mamy przyjemność zaprezentować nowy katalog marki ASBER i EDENOX, katalog będzie obowiązywał od maja 2019r. Ale już teraz mogą go Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Poprzez ciągły rozwój, poszukiwanie nowych lepszych rozwiązań, doskonalimy nasze produkty. Dzięki czemu w nowym katalogu mogą Państwo znaleźć wiele nowych produktów zaprojektowanych z myślą o Państwa potrzebach m.in.:

Produkty chłodnicze zostały rozbudowane o nowa linię GREEN LINE, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem naturalnych gazów węglowodorowych jako czynnika chłodniczego.

Oferta Zmywarek została poszerzona o nową Linię GRAND SERIES, która zapewnia większą wydajność i efektywność zmywania wraz z oszczędnym zużyciem wody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami w katalogu na naszej stronie internetowej.

Zobacz więcej

Etykieta efektywności energetycznej

Z dniem 1 lipca 2016 roku wszedł w życie nowy system etykiet efektywności energetycznej dla profesjonalnych szaf chłodniczych i mroźniczych. Rozporządzenie Delegowane Komisji (UE) 2015/1094 z dnia 5 maja 2015 r, uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/30/UE, stwierdza, że wszystkie produkty sprzedawane na terenie UE muszą przejść rygorystyczne, standaryzowane testy wydajności energetycznej. Nowy system etykietowania energetycznego ma na celu poprawę wydajności oraz ekologiczności produktów i opiera się na łatwej do odczytania ocenie od A do G.
Nowa generacja produktów Asber: Green Line oraz Essenzial Line dla profesjonalnych urządzeń chłodniczych jest zgodna z wymogami rozporządzenia (EU) 2015/1094 z dnia 5 maja 2015 i stanowi punkt odniesienie na rynku pod względem wydajności, funkcjonalności i wszechstronności. Nowa generacja produktów Asber: Green Line oraz Essenzial Line dla profesjonalnych urządzeń
Zobacz więcej